Verslo valdymo sistemu gidas

Kaip patekti į katalogą?

Pagrindiniai tinklalapio lankytojai – įmonių ir jų padalinių vadovai, siekiantys kompiuterizuoti įmonės valdymą. Jį taip pat lanko ir kiti darbuotojai, kasdieniniame darbe jau naudojantys vieną ar kitą VVS. Čia jie randa praktinius patarimus įvairių nestandartinių situacijų sprendimui, keičiasi teigiamais ar neigiamais įspūdžiais apie naudojamą VVS ir ją aptarnaujančius konsultantus.
Tai reiškia, kad įmonėms, gaminančioms ar diegiančioms įvairias VVS, yra labai naudinga šiame tinklalapyje skelbti informaciją apie jų produktus ir paslaugas, kadangi tokiu būdu ji taps lengvai pasiekiama esamiems ir potencialiems klientams.

Kiek tai kainuoja?

Nuo to, kiek reklamos skelbėjų pasiseks pritraukti į portalą, priklausys, ar informacijos talpinimas jame bus apmokestintas. Jei būsiu priverstas imti mokestį, tai jis bus minimalus. Tačiau, tikiuosi, kad to daryti neteks ir informacija apie VVS ir jų diegėjus ateityje (kaip ir dabar) bus skelbiama nemokamai.

Norint paskelbti detalią informaciją apie VVS, reikia užpildyti standartinę formą VVS.doc ir ją išsiųsti šio tinklalapio autoriui e-pašto adresu: info@vvsgidas.lt. Noriu pabrėžti, kad nebūtina užpildyti visus šios formos laukus. Tačiau, programinis produktas, kurio aprašymas yra detalesnis, turės pranašumą, lyginant jį su konkurentais.