Verslo valdymo sistemu gidas

"Softera Baltic" pripažinta Lietuvos 2011 metų "Microsoft" partneriu!

Liepos 20, 2011 « Grižti atgal

Š. m. liepos 9-14 dienomis Los Angele vyko pasaulinė "Microsoft" partnerių konferencija 2011", kurioje IT sprendimus verslui diegianti įmonė „Softera Baltic“ buvo pripažinta Lietuvos 2011 metų "Microsoft" partneriu ir atsiėmė „2011 Microsoft Country Partner of the Year for Lithuania“ apdovanojimą.
„Su malonumu skiriame Lietuvos 2011 metų „Microsoft“ partnerio titulą "Softerai Baltic“, sako Jon Roskill, "Microsoft" Pasaulinio Partneriu tinklo viceprezidentas. „Softera Baltic demonstruoja atsidavimą savo klientams ir tvirtus partnerystės ryšius su "Microsoft", o tai yra abipusės sėkmės pagrindas“.

Pasaulinė "Microsoft" partnerių konferencija tai prestižinis kasmetinis renginys, kuriame susirenka tūkstančiai "Microsoft" partnerių iš viso pasaulio užmegzti naujus ryšius, pasidalinti patirtimi, išgirsti "Microsoft" strategų pranešimus apie technologines naujoves bei situaciją rinkoje. Šiais metais konferencijoje dalyvavo 15.000 Microsoft partnerių iš 130 šalių.
Konferencijos metu vyksta geriausiųjų metų partnerių apdovanojimai. Šias metais tarptautinėje "Microsoft" partnerių apdovanojimų programoje įvairiose kategorijose varžėsi daugiau kaip 3000 kandidatų. „Microsoft" Country Partner of the Year“ apdovanojimas skiriamas geriausiam šalies "Microsoft" partneriui už demonstruojamą aukštą kompetenciją diegiant naujausiomis "Microsoft" technologijomis grįstus verslo valdymo sprendimus.

“2010 m. buvome pripažinti geriausiu "Microsoft Dynamics" partneriu Lietuvoje. Lietuvos 2011 metų "Microsoft" partnerio titulas - tai dar vienas įrodymas, kad žengiame koja kojon su pasaulio IT technologijų lyderiu "Microsoft" ir galime Lietuvos įmonėms siūlyti naujausius bei efektyviausius verslo valdymo sprendimus,“ teigia "Softera Baltic" vadovas Tomas Kazokas. „Kartu su "Microsoft Lietuva" žvelgiame viena kryptimi ir stengiamės vystyti naujas strategiškai svarbias kryptis, tokias kaip CRM ir verslo analitika (BI). Tačiau technologijos yra antraeilis dalykas, svarbiausia girdėti kliento lūkesčius bei poreikius – tai mūsų sėkmės garantas!”

"Microsoft" apie "Softera Baltic":

Vienas greičiausiai augančių "Microsoft" partnerių Baltijos regione. Tai patirtimi ir aukšta kvalifikacija pasižymintis sprendimų verslui diegėjas, puikiai išmanantis verslo valdymo sistemą "MS Dynamics NAV" (Navision), taip pat rinkai siūlantis ryšių valdymo (CRM) ir verslo duomenų analizės (Business Intelligence) sprendimus.
Ne į produktą, bet į klientą orientuota įmonė, girdinti pastarojo lūkesčius. Dėka gilių techninių bei verslo procesų žinių klientui galinti pasiūlyti labiausiai jo poreikiams tinkantį sprendimą.
Aktyvus "Microsoft" organizuojamų renginių dalyvis, pristatantis sprendimus verslui, besidalinantis sėkmingų diegimų patirtimi.
"Microsoft Dynamics NAV 7" versijos lokalizacijos programos partneris, besirūpinantis naujausios verslo valdymo sistemos versiją pritaikymu ir pateikimu vietinei rinkai.
"Softera Baltic" yra geras vertingo bendradarbiavimo pavyzdys regione!